vcela-logo.png, 2,7kB

Svíčky ze včelího vosku, med, včelí produkty

svíčky točené, svíčky lité, dortové svíčky, včelí vosk, sady na výrobu svíček, med květový, med lesní - medovicový, med pastovaný.

certifikat-nahled-190px.jpg, 10kB


doprava-zdarma-2.gif, 10kB DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 1000,- Kč

Rodinné včelařství Ratajovi
Malčice 14
CZ 382 32 Velešín

Tel.: +420 380 714 513
Mob.: +420 774 714 513
Email: eshop@ratajovi.cz

Máme nový eshop www.damare.cz

   Vítejte v našem e-shopu, prodáváme zde hlavně svíčky ze včelího vosku, které vyrábíme již od roku 2001. svicka.jpg, 40kB V našem sortimentu máme svíčky vyráběné několika způsoby, nejznámější jsou svíčky točené z plátů včelího vosku. Dále vyrábíme svíčky máčené, takto se vyrábí například dortové svíčky, které jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, vynikají především svým krásným vzhledem a vůní včelího vosku. Lité svíčky vyrábíme odléváním včelího vosku do forem, tyto svíčky Vás upoutají nádhernými reliéfními tvary. Všechny svíčky vyrábíme ručně pouze ze včelího vosku od místních včelařů.

   V roce 2007 jsme na všechny naše svíčky získali certifikát ŠUMAVA – originální produkt a v roce 2011 jsme certifikát získali také na náš med, který si zde můžete také objednat.


Med

   Naše včelstva máme umístěná na vrchovině Poluška, což je lidskou činností jen málo dotčená krajina. prodej medu-kvetovy-pastovany-medovicovy.jpg, 116kB Včely zde chováme od roku 2000. U našeho medu zaručujeme vysokou kvalitu, neporušenost všech biologicky aktivních látek jakými jsou enzymy, vitamíny a minerální látky. Náš med obohatí nejenom vaší kuchyni ale i domácí lékárnu.

Svíčky

   Již ve starověku se včelí vosk používal k výrobě svíček. Od počátku rozšíření křesťanství se svíčky ze včelího vosku staly nedílnou součástí liturgie, svíčky se nejvíce používaly v klášterech a byly rozděleny na několik druhů podle toho k čemu sloužily. Svíčky k ranní mši, svíčky výhradně pro kněze nebo svíčky na večerní modlitbu. Cesta svíčky dějinami až k její současné podobě byla dlouhá a mnohdy složitá. Svíčky jsou prastarý světelný zdroj a výroba svíček si zachovává svůj řemeslný charakter i specifický okruh zákazníků až do současnosti.

Share to Facebook Share to Twitter More...


Odebírat novinky


Zadejte Váš email